חולצה מודפסת עם תמונה

חולצות מודפסות עם תמונה בעיצוב אישי

בזכות ניסיון של שני עשורים בענף מוצרי הפרסום והשיווק, ידע עדכני רב ומכשור טכנולוגי מתקדם, חברת provalley מספקת לקהל לקוחותיה הוותיק והחדש חולצות מודפסות עם תמונה באיכות גבוהה ביותר. החולצות מוצעות במחיר אטרקטיבי ובעיצוב אישי ממאגר תמונות של הלקוח או של חברתנו.

חולצה מודפסת עם אמירה אישית

חולצה מודפסת עם תמונה שאנו מספקים מאפשרת לעצב בגד בעל אמירה אישית וייחודית. כך למשל, ניתן להדפיס מאלבום תמונות אשלכם, ילדיכם, בן או בת זוג וחברים. כמו כן, ניתן לבחור בתמונות עם נופים של מקומות ייחודיים בארץ ובעולם, וכן תמונות של דמויות מצוירות אהובות, להקות מפורסמות ו/או ציורים ידועים כמו המונה ליזה. בנוסף, תמונות אלו יכולות להיות מלוות בטקסט מרגש, רומנטי, הומוריסטי או אחר.

מתנה מיוחדת לקרובים אליכם

חולצות מודפסות עם תמונה מהוות מתנה אישית נפלאה ומקורית לתת לאנשים הקרובים אליכם. כך למשל, ליום הולדת של נכד, אמא או סבא, חולצה עם תמונה יכולה להוות מחווה אישית מרגשת. כמו כן, חולצות אלו מעולות כאטרקציה באירועים כמו בר מצווה או חתונה, כמתנת סוף שנה ומחזור לגנים, לבתי ספר וקורסים בצבא, וכשי ייחודי לעובדי חברה.

הזמנת חולצה מודפסת עם תמונה

להזמנת חולצות מודפסות עם תמונה במחיר משתלם, ולקבלת עוד פרטים בנושא, צרו קשר עם provalley בטלפונים 077-3011003 ו- 052-6301133.