חולצות מודפסות לחתונה

חולצות מודפסות לחתונה ייחודית

מחפשים אטרקציה מגניבה וייחודית לחתונה שלכם? רוצים אטרקציה שמצד אחד תהיה בלתי נשכחת ומצד שני לא תרושש אתכם? לנו ב- provalley יש מענה מושלם עבורכם עם חולצות מודפסות לחתונה זולות ומקוריות. אלו חולצות המתאימות לחתן, לכלה ולאורחים המשלבות הדפסות של איורים או משפטים מרגשים ומשעשעים, ויעניקו מזכרת חביבה ושימושית ומחתונתכם.

שלל חולצות מודפסות לחתונה

אצלנו תוכלו לרכוש את כול החולצות המודפסות לחתונה שלכם. אנו מספקים חולצות מודפסות לחתונה בזול ממגוון סוגי בדים, גזרות, מידות והדפסות. הן יעניקו לאירוע שלכם גימיק מקורי ומשעשע שאותו כולם יוכלו ללבוש, החל מהסבתא ועד לחתן. תוכלו להדפיס עליהן כול אמירה או דימוי ובכל גוון, צורה או סגנון מבוקש, כדי שיעלו חיוך על פני האורחים שלכם וישאירו אותו לאורך כול האירוע. את החולצות נותנים לרוב למוזמנים בתום הטקס והארוחה, בשלב הריקודים הלוהטים וזרימת האלכוהול. הן יכולות להיות בעלות הדפס אחד או מספר הדפסים זהים, או לחילופין כול אחת שונה מרעותה ומיועדת למוזמנים ספציפיים כמו החתן, הנהג, החמה, החברה הטובה, הסבא, האבא והאחיינית. ההדפסות על חולצות אלו יכולות להיות מצחיקות, מרגשות, עם אמירה אישית או כול רעיון אחר. כול זאת על גבי חולצות מעוצבות ונעימות למגע המוצעות בשלל מידות, החל במידות לילדים ועד למידות גדולות במיוחד.

הזמנת חולצה מודפסת לחתונה

להזמנת חולצה מודפסת לחתונה במחיר זול במיוחד צרו קשר עם provalley בטלפונים 077-3011003 ו- 052-6301133 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם בכול בקשה ושאלה.