מתנה למנהל שעוזב

הענקת מתנה למנהל שעוזב

בעידן המודרני והדינאמי שבו אנו חיים, אין זה נדיר שמנהלי צוותים ומחלקות עוזבים או עוברים מתפקידם בין אם עקב פרישה, שינוי תפקיד בארגון או מעבר לחברה אחרת. במצבים אלו, על מנת להודות על עבודתו של המנהל, לשמור על קשרים טובים עימו ולהפוך את עזיבתו ליותר נעימה, נהוג להעניק מתנה למנהל שעוזב. אלו המתנות שיש לנו ב- provalley להציע במבחר איכותי, מכובד ומקורי של מוצרים, שהינם אידיאליים כשי לבעלי עמדה בכירה בחברה.

מגוון מתנות למנהלים

בזכות המבחר העשיר שיש ברשותנו כול אחד יכול לאתר מתנה למנהל שפורש או מתנה למנהלת שעוזבת. המתנות יכולות להתמקד בצרכים מקצועיים, כמו ציוד יוקרה לשולחן ולמשרד המנהל, או להיות אישיות, ייחודיות ועכשוויות בהתאמה לאישיות של מקבל השי. כך למשל, תוכלו להעניק למנהל מתקן ייחודי לבקבוקי יין או עט יוקרה עם חריטה אישית, לבחור בשעון קיר או שולחן מעוצב, בתמונה ממסוגרת עם הקדשה אישית, במשחק קיר או שולחן מרשים ומהנה, או במוצרי עור מכובדים. יש לציין כי מגוון הסוגים של מתנות למנהל שעוזב מוצע על ידינו בקשת רחבה של טווחי מחירים, כך שכול אחד יכול לרכוש מתנה המתאימה לכיסו בין אם כמתנה אישית או מחלקתית.

הזמנת מתנות למנהל או מנהלת שעוזבים

להזמנת מתנות למנהלת שעוזבת או למנהל שעוזב במחיר משתלם, ולקבלת ייעוץ ומידע נוסף בנושא, צרו קשר provalley בטלפונים 077-3011003 ו- 052-6301133.