מתנות חג לעובדים

מתנות מקוריות לעובדים בפסח

מידי שנה עם בוא חג האביב נהוג לחלק מתנות לעובדים. אמנם מדובר במנהג מבורך, אך כאשר מקבל העובד בפעם העשרים סט למטבח השמחה מעט דועכת ודי מאכזבת. בכדי להימנע ממצבים אלו אנו ב- provalley מציעים מגוון רחב, איכותי ומקורי של מתנות לחג הפסח לעובדים במחירים אטרקטיביים. מתוכו כול בית עסק יכול לאתר מתנות מקוריות לעובדים של חברתו, המתאימות לאופי הארגון, לעובדיו ולהגדרות תקציב.

מגוון סוגי מתנות מקוריות

יש לנו מגוון סוגים של מתנות מקוריות לעובדים בפסח, מהן כול חברה וארגון יכולים למצוא את אלו המתאימות להם. ההתאמה יכולה להיות בין היתר לפי גיל העובדים, תחומי עניינם, גילם ומינם. לדוגמא, תוכלו להזמין מאיתנו מתנות לעובדים לחג הכוללות מוצרי פינוק וטיפוח לנשים, פסלים אומנותיים, חמסות ויודאיקות בעיצוב מרשים ובשלל סגנונות. כמו כן, תוכלו לרכוש עבור עובדיכם שעוני קיר מעוצבים, אבזרים חדשניים ויוקרתיים ליין, מוצרי מחנאות, פיקניק וספורט, מוצרים מעור, תיקי נסיעות, משחקים מיוחדים, מחשבונים, עטי יוקרה במארז מעוצב, גאדג'טים ומוצרי חשמל, ומסגרות לתמונות.

מתנות לחג שתורמות לעסק

רבות מבין המתנות לעובדים לחג שיש לנו להציע כוללות גם אפשרות של הדפסות על גביהן. הדפסות אלו יכולות לכלול למשל את שם ולוגו החברה, בצירוף ברכה מודפסת לחג. כך למעשה, מתנות חג לעובדים שאתם מעניקים גם תורמות לקידום, שיווק, פרסום ומיתוג בית העסק.

להזמנת מתנות מקוריות לפסח לעובדים

להזמנת מתנות מקוריות לעובדים לפסח במחיר משתלם, ולקבלת ייעוץ ומידע נוסף בנושא,
צרו קשר עם provalley בטלפונים 077-3011003 ו- 052-6301133