מתנות יום הולדת לעובדים

חשיבותן של מתנות יום הולדת לעובדים

בעשור השני של שנות האלפיים ידוע לכול שהמשאב העיקרי של חברות וארגונים הינו ההון האנושי. על מנת להפיק את המרב מהמשאב האנושי יש צורך לטפחו בחברה, ולהעניק לו יחס אישי וקשוב המעלה את תחושת המרוצות, ההזדהות והמחויבות שלו למקום עבודתו. כחלק מגישה זו, מקומות תעסוקה רבים בוחרים להעניק מתנות יום הולדת לעובדים שלהן. מדובר במתנות אישיות כפי שאנו ב- provalley מציעים במבחר איכותי ועשיר, אשר יכולות לעיתים לעשות את כול ההבדל בין עובד מאוכזב למרוצה.

מתנות שעושות את כול ההבדל

על ידי הענקת מתנה אישית וייחודית לעובד ביום הולדתו תשדרו יחס אישי וקשוב כלפיו. היחס ניכר בהכרת העובד ובהתייחסות אליו באופן פרטני, על המאורעות החשובים בחייו שבראשם יום ההולדת שלו. במילים אחרות, הענקת שי ליום הולדת, בין אם מפואר או צנוע, מעידה שאכפת לכם מהעובד שלכם, שהוא חשוב לכם, שאתם מודעים לקיומו ותרומתו לחברה, ושאתם מוכנים להשקיע בו באופן אשי ולהוקיר את מלאכתו.

בחירת מתנה ליום הולדת

אם אתם מתלבטים בבחירת מתנות יום הולדת לעובדים, עומד לרשותכם הצוות המקצועי, המנוסה והקשוב של חברתנו. הצוות ישמח לסייע לכם בבחירה בהתאם לתקציב, לתפקיד העובד, שנות הוותק שלו, גילו, מינו ותחומי העניין שלו.

הזמנת מתנות יום הולדת לעובדים

להזמנת מתנות יום הולדת לעובדים בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת ייעוץ ופרטים נוספים בנושא, צרו קשר עם provalley בטלפונים 077-3011003 ו- 052-6301133.