מתנות לחג ראש השנה לעובדים

מתנות לחג ראש השנה לעובדים

חברת provalley המתמחה במוצרי פרסום ושיווק מציעה למגזר העסקי מגוון רחב ואיכותי של מתנות לחג ראש השונה לעובדים במחירים כדאיים. מהמגוון העשיר שלנו כול בית עסק יכול לאתר את חבילות השי המתאימות לו, לעובדיו ולהגדרות תקציבו.

לשמח את עובדיכם עם מתנה מתאימה

לא משנה איזה סוג או גודל של שי לחג המעסיק בוחר עבור עובדיו, בסופו של דבר המטרה היא אחת - לשמח ולרצות את העובדים ולאחל להם חג שמח. יחד עם זאת, לכול סוג של בית עסק או עובדים יש מתנות מועדפות מתוך המבחר הגדול שאנו מעמידים. ההעדפות משתנות בהתאם לתחום העיסוק, מין העובדים, תחומי עניינם וגילם. כך למשל, חברה המעסיקה בעיקר נשים יכולה להתמקד במוצרים לטיפוח ופינוק, ומנגד חברת הייטק אולי תעדיף להזמין עבור עובדיה מוצרי חשמל וגאדג'טים. זאת בעוד שקהל עובדים יותר מסורתי יעריך מתנה הכוללת יודאיקות יפות כדוגמת חמסות, ואילו עובדי משרד עורכי דין לא אחת ייהנו ממתנה שימושית וייחודית לשולחן המשרד.

תכנון נכון של מתנות לחג

הדוגמאות שצוינו לעיל מהוות כמובן הכללה, ולכול בית עסק (גם מאותו ענף) יש העדפות שונות עבור מתנות לעובדיו לערב החג. העדפות אלו נגזרות למשל מגיל העובדים, השכלתם, מקום מגוריהם וכן מרמת השתכרותם או התפקיד שלהם בחברה. לכן, בחירת מתנות לעובדים דורשת לא אחת חשיבה מקדימה, הלוקחת בחשבון קשת רחבה של נתונים. אנו נסייע לכם בבחינתם לאור ניסיוננו רב השנים בתחום עם ארגונים מענפים רבים במשק, החל מעובדי ייצור וספקי שירות, דרך בעלי מקצועות חופשיים ועד לראשי צוותים ומנהלים. בחינה זו תוביל לרכישה נכונה של מתנות לעובדי חברתכם ותשמח אותם ביום החג.

הזמנת מתנות לראש השנה לעובדים

להזמנת מתנות לראש השנה לעובדים, לקבלת ייעוץ וסיוע מקצועי ועוד פרטים בנושא, צרו קשר provalley בטלפונים 077-3011003 ו- 052-6301133